İçeriğe geç
Anasayfa » Begonit taşı nasıl döşenir ?

Begonit taşı nasıl döşenir ?

begonit taşı İzmir

1 / 9

Begonit taşı nasıl döşenir?

begonit tasi fiyatları İzmir firması olarak hizmet veren şirketimiz ilk olarak begonit taşı nasıl döşenir? İlk olarak özel çekiş dediğimiz keser saplı tokmak yardımıyla begonit taşının ebatina göre kum ya çok kazınır yada az begonit taşı ölçüleri ise 6lik 8 lik ve 10 Luk olarak farklı boyutlarda oluşur begonit taşı ustası begonit taşlarını ebatlarına göre seçerek döşeme işlemi yapar ustalık gerektiren bir iş olduğu için yapımı gerçek anlamda zor bir döşeme işlemi olarak karşımıza çıkıyor begonit taşı genellikle dar alanlarda kullanılır nedeni ise görsel açıdan şık durması bir usta genellikle 20 M2 bir alan bitirebilir

Begonit Taşı İzmir

İzmir de Begonit taşı farklı ebatları ile, doğal granit taşlara alternatif olarak kullanılmata olup oldukçada şık bir görünüm elde edilir. Doğal granit taşların döşenmesiyle, taşların arasında oluşan boşluklar ve yüzeyindeki düzgün olmayan yüzeyleri, begonitin düz yüzeyi ve dar aralıklarıyla giderilmiş olur.

Begonit taşı İzmir de farklı döşemelerle rahatlıkla uygulanabilir. Dar alanlarda ve kavisli yollarda normal taşlar kullanılması pek önerilmez. Çünkü taşlar döşenirken fazla miktarda kesime sebebiyet vermektedir. Bu durumda işgücünü ve fiyatı yüksekltmektedir. Ekonomik ve şık bir görünüm elde etmek için, dar alanlarda ve kavisli yollarda begonit taşı kullanılması oldukça doğru bir karar olacaktır.

Begonit Taşı Fiyatları İzmir

Begonit taşı fiyatları uygulanacak yere ve büyüklüğe göre belirlenir. Yine begonit taşının farklı model ve renkleride fiyatları değiştirebilmektedir. Begonit Taşı ve fiyatları ilgili detaylı bilgi için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

WhatsApp us

Ara