İçeriğe geç
Anasayfa » Begonit Taşı İzmir

Begonit Taşı İzmir

Begonit taşı nasıl döşenir?

begonit tas firması olarak hizmet veren şirketimiz ilk olarak begonit taşı nasıl döşenir? İlk olarak özel çekiş dediğimiz keser saplı tokmak yardımıyla begonit taşının ebatina göre kum ya çok kazınır yada az begonit taşı ölçüleri ise 6lik 8 lik ve 10 Luk olarak farklı boyutlarda oluşur begonit taşı ustası begonit taşlarını ebatlarına göre seçerek döşeme işlemi yapar ustalık gerektiren bir iş olduğu için yapımı gerçek anlamda zor bir döşeme işlemi olarak karşımıza çıkıyor begonit taşı genellikle dar alanlarda kullanılır nedeni ise görsel açıdan şık durması bir usta genellikle 20 M2 bir alan bitirebilir

Begonit Taşı

Begonit taşı farklı ebatları ile, doğal granit taşlara alternatif olarak kullanılmata olup oldukçada şık bir görünüm elde edilir. Doğal granit taşların döşenmesiyle, taşların arasında oluşan boşluklar ve yüzeyindeki düzgün olmayan yüzeyleri, begonitin düz yüzeyi ve dar aralıklarıyla giderilmiş olur.

Begonit taşı farklı döşemelerle rahatlıkla uygulanabilir. Dar alanlarda ve kavisli yollarda normal taşlar kullanılması pek önerilmez. Çünkü taşlar döşenirken fazla miktarda kesime sebebiyet vermektedir. Bu durumda işgücünü ve fiyatı yüksekltmektedir. Ekonomik ve şık bir görünüm elde etmek için, dar alanlarda ve kavisli yollarda begonit taşı kullanılması oldukça doğru bir karar olacaktır.

Begonit Taşı Fiyatları

Begonit taşı fiyatları uygulanacak yere ve büyüklüğe göre belirlenir. Yine begonit taşının farklı model ve renkleride fiyatları değiştirebilmektedir. Begonit Taşı ve fiyatları ilgili detaylı bilgi için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Begonit Taşı Fiyatları

Bir metrekare begonit taşı fiyatı ortalama 120 TL civarındadır. Kilit parke taşları, makinelerde paletler aracılığıyla üretilir. Bir palette ortalama 22.5 metrekare begonit taşı bulunur. Bir palet begonit taşı fiyatı da ortalama 2.700 TL civarındadır.

Begonit Taşı M2 Fiyatları

  Begonit Taşı bulunduğu konuma ve uygulama  yapılacağı  alana yere göre değişmektedir. Ortalama Begonit Taşı Fiyatı 1 Palet (22.5 metrekare) 2700TL + Nakliyedir. 100 m2 Begonit Taşı Fiyatı 12.000 + işçilik 7.000 TL

WhatsApp us

Ara